Girugamesh Fan TR
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Girugamesh Fan TR

Türkiye'nin ilk ve tek Girugamesh fan sitesi! Hoşgeldiniz .. (:

AnasayfaKapıGaleriLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Kira burayı buldu :D

YazarMesaj
kira

Kira burayı buldu :D Empty
MesajKonu: Kira burayı buldu :D   Kira burayı buldu :D Icon_minitimePtsi Haz. 28, 2010 12:42 am

Ya aslında bir proje için googledan jrock türkiye fan sitelerini araştırırken burayı buldum.. tamamen tesadüf. tesadüflere inanır mısınız? EVET.... Umi neden söylemiyorsun Sad(( çok kırıldım Kira burayı buldu :D 70336

neyse... kısaca tanıtıyım...

Adım Kira GazeRock. Tabi ki gerçek adım değil ama Kira ismini çooooook seviyorum. Bazeı yabancı arkadaşlar 'rent' diye alay edşyorlar ya da Kira'nın versiyonlarından (kyra gibi) bahsediyorlar ama hepsine tek tek Kira Japon ismi ölümcül anlamına geliyor demekten sıkıldım doğrusu Very Happy Çook nickler kullandım net üzerinde ama Kira bana en uygunu.. Kira'yı favori anime ve mangam olan Death Note'dan alıyorum. Coppelion bittiğinde Death Note'u almancaya çeviricem inşallah.....

22 yaşındayım, 23mden mi 22mden mi gün alıcam bilmiyorum Very Happy 24 temmuz doğum günüm ama doğum günümü kutlamaktan nefret ederim hoşlanmam, doğduğum gün öldüğüm gündür kısacası.. Alman edebiyatı öğrencisiyim, jrocksız hayat düşünemiyorum. Girugamesh seni bulduğum için mutluyum. Türkiyede sitesi olduğunu biliyodum ama forumu olduğunu bilmiyorum. UMİİİİİİİİİİİİ....... the Gazette'de favori grubumdur. Hayranım, deliyim, onlar hakkında yazarken heyecanlanıyorum, ikinci grubum tabi ki de Girugamesh... sonra Alice ), nightmare diye devam ediyor. GazeRock Turkey'in kurucusuyum can damarıyım Razz Jrock grupları nasıl birbirleriyle anlaşıyorlarsa biz de anlaşalım. Very Happy dimi ama ;);)

uzattım. hoşbuldum Very Happy

Kira burayı buldu :D
1 sayfadaki 1 sayfası